O firmie

Przedsiębiorstwo Labro Technologie Paweł Chrząszcz i Wspólnicy Sp. K. powstało na początku 1997 roku i obecnie reprezentuje kilka renomowanych firm zagranicznych w branży laboratoryjnej i przemysłowej.

Partnerzy Labro Technologie to:
Firmy te należą do czołowych światowych producentów wyposażenia w określonych obszarach laboratorium.

Alsident System AS  jest wytwórcą systemów odciągów lokalnych i okapów mających zastosowanie wszędzie tam gdzie podczas pracy czy analiz laboratoryjnych mogą się pojawiać nieprzyjemne zapachy czy szkodliwe opary lub cząsteczki cieczy lub ciał stałych . Są to odciągi oparte o konstrukcje mobilnych przewodów rurowych łączonych przegubami. Duża liczba końcówek odciągów pozwala na dostosowanie ich kształtu oraz wydajności do konkretnych zastosowań w laboratoriach, zakładach przemysłowych, szczególnie w przemyśle mechaniki precyzyjnej, elektronicznym itp.  Do zastosowań laboratoryjnych skierowana jest specjalna oferta z zastosowaniem odpornych chemicznie tworzyw i elementów śrubowych oraz sprężyn ze stali szlachetnej.

Alumina Systems - Alumina Systems GmbH producent elementów ceramicznych - od standardowych produktów po niestandardowe rozwiązania łączenia ceramiki z metalem. Wykorzystuje do projektowania produktów specjalną analizę, dzięki czemu klienci mogą zminimalizować koszty poprzez ocenę projektu przed produkcją pierwszego prototypu. 

ILA GmbH LA GmbH  – niemiecki producent posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży laboratoryjnej. Portfolio produktów obejmuje szeroką gamę zaworów laboratoryjnych i baterii laboratoryjnych produkowanych w nowoczesnych zakładach w Bensheim w Niemczech, a także gamę awaryjnych systemów prysznicowych opracowanych na rynek europejski przez naszą amerykańską siostrzaną firmę Guardian Equipment, powszechnie uznawaną za innowacyjnego lidera w branży awaryjnych myjek do oczu i pryszniców na świecie. 
Niemiecka jakość, praktyczny desing, szybka realizacja zamówień jest wartością nie do przecenienia. 
 
Broen Lab jest czołowym producentem specjalistycznej armatury laboratoryjnej, zaworów oraz natrysków bezpieczeństwa z przeznaczeniem dla laboratoriów chemicznych, mikrobiologicznych, edukacyjnych oraz przemysłowych. Produkty Broen charakteryzują się bardzo zaawansowaną technologią przenoszenia mediów płynnych (cieczy i gazów) do punktów poboru z zastosowaniem połączeń elastycznych. Zawory laboratoryjne i natryski bezpieczeństwa Broen spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i cechują się przy tym przysłowiową wręcz solidnością i niezawodnością.

Chemisafe  to znak bezpieczeństwa i innowacji. Marka Chemisafe specjalizuje się w projektowaniu i produkcji szaf bezpieczeństwa do przechowywania niebezpiecznych substancji takich jak łatwopalne chemikalia, kwasy, zasady, pestycydy i  fitofarmaceutyki, izotopy, a także szaf bezpieczeństwa do przechowywania butli gazowych.
Stałe zaangażowanie w badania i rozwój techniczny oraz namacalne stosowanie innowacji w produktach Chemisafe  powoduje, ze zajmują one czołowe miejsce na rynku.
Niezliczone dostawy realizowane dla najważniejszych włoskich i zagranicznych klientów są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów. Przestrzeganie norm krajowych i międzynarodowych, stosowanie materiałów o sprawdzonej jakości oraz odpowiedzialnych procesów produkcyjnych zapewniają najwyższe bezpieczeństwo produktów.

Kyocera  -  producent neutralizatorów ścieków i oparów stosowanych do eliminacji i neutralizacji emitowanych z laboratoriów odpadów płynnych i gazowych oraz produkty działu przemysłowego firmy to elementy z technicznej ceramiki tlenkowej Frialit Degussit Są to produkty mające zastosowanie wszędzie tam gdzie metal i plastik nie mogą sprostać wymaganiom odporności na temperaturę, ścieranie czy agresywną chemicznie atmosferę.

Keraplan - Idealna równowaga między technologią a środowiskiem. Jeden z wiodących na świecie producentów ceramiki technicznej zaprojektowanej specjalnie do zastosowań laboratoryjnych. Projektuje i tworzy produkty wyłącznie we Włoszech, wykorzystując naturalne materiały i najnowocześniejsze procesy przemysłowe z najwyższą dbałością o zrównoważony rozwój. Produkty są zaprojektowane tak, aby oferować najwyższą jakość i wydajność, trwałość i łatwość w instalacji.

LabStream - Labstream to producent polipropylenowych rozwiązań do laboratoriów. Oferta obejmuje zlewy, zlewiki, syfony, ociekacze, neutraliztory i separtory. Produkty Labstream® świetnie pasują do nowoczesnego, elastycznego i trwałego laboratorium, są łatwe w montażu, dobrze pasują do każdego rodzaju mebli. 

Morgan Haldenwanger - Morgan Advanced Materials Haldenwanger GmbH jeden z wiodących światowych producentów ceramiki high-tech. Oferuje szeroką gamę materiałów tlenkowych i nieoksydowych stosowanych głównie w wymagających zastosowaniach termicznych, chemicznych lub mechanicznych. Wiarygodny partner w opracowywaniu rozwiązań dla wyzwań technicznych. 
Plastifer s.n.c. jest włoskim producentem produktów z polipropylenu i PCV. Podstawowymi produktami są odporne na korozję, chemoodporne wentylatory  polipropylenowe o budowie promieniowej, stosowane w dygestoriach, pomieszczeniach laboratoryjnych i przemysłowych, a także w innych przewodach wentylacyjnych. Firma zajmuje się również produkcją zlewów, zlewików, blatów roboczych i modułów zlewowych z chemicznie odpornego polipropylenu MOPLEN. Jest to system powierzchni roboczych cieszący się szczególną popularnością w laboratoriach edukacyjnych i wszędzie tam gdzie wykonuje się analizy z zastosowaniem kwasu HF.

Trespa  to renomowany producent paneli płaskich HPL na bazie żywic polifenolowych stosowanych m.in. na blaty robocze, o handlowej nazwie TopLab Plus,  TopLab Plus Align  oraz TopLab Vertical i Base. Są to materiały o bardzo wysokich walorach higienicznych, jakościowych oraz o odpornej na czynniki panujące w laboratoriach powierzchni,  spolimeryzowanej w specjalnej technologii EBC. Pozwala ona na stosowanie blatów TopLab w różnego typu pracowniach ze szczególnym uwzględnieniem laboratoriów mikrobiologicznych. Panele firmy Trespa charakteryzują się także łatwą obróbką co pozwala uzyskiwać bardzo różnorodne pod względem kształtów i wymiarów blaty laboratoryjne.

VS Vereinigte Spezial Möbelfabriken GmbH & Co. KG  zajmuje się produkcją chemoodpornych krzeseł laboratoryjnych wykonanych z polipropylenu w najwyższym standardzie z wyjątkowym wzornictwem i precyzją wykonania. od 110 lat na rynku stawia na rozwój, a jego szerokie spectrum działania obejmuje wyposażenie dla laboratoriów i sektora edukacji. 

newsletterDescription

Zobacz, jak przetwarzamy dane osobowe więcej