Panel roboczy Trespa® TopLab® Plus Align

SKU:TLPA
DOSTĘPNE
 
Blat roboczy Trespa® TopLab®  Plus:
  1. grubość płyt: 13, 16, 20, 25mm
  2. max. wymiar: 3050 x 1530mm
  3. rodzaj: jednostronna lub dwustronna
  4. montaż poziomy: blaty laboratoryjne
  5. faktura powierzchni: CRYSTAL MATT (bardzo gładka powierzchnia o matowym połysku, do montowania w pozycji poziomej
  6. łatwość w obróbce

Kolorystyka:
 
Docinamy na wymiar wg potrzeb klienta.
 
Do płyty Trespa® TopLabPLUS® można łatwo zamocować armature, zlewy i inny osprzęt, bez szkody dla ich parametrów i wyglądu. Stosowanie płyt Trespa® TopLabPLUS® o starannie dobranych rozmiarach, pozwala na optymalizację materiałów i zmniejszenie liczby łączeń w różnych zastosowaniach na etapie projektowania laboratoriów.
  • Czysta powierzchnia

W środowisku, w którym higiena i zapobieganie skażeniu są kluczowe, płyty Trespa® TopLabPLUS® są wyborem idealnym. Dzięki unikalnej, zamkniętej strukturze powierzchni, produkty wykazują niewielką przyczepność dla zanieczyszczeń, są odporne na pleśń, gnicie oraz na rozpuszczalniki czyszczące pozbawione dodatków ścierających, co sprawia, że produkt jest łatwy do czyszczenia i dezynfekcji.

  • Odporność na chemikalia

Powszechnie stosowane w wielu różnych laboratoriach na świecie, włączając laboratoria chemiczne, analityczne, mikrobiologiczne i edukacyjne, płyty Trespa® TopLabPLUS® odporne są na różnorodne chemikalia agresywne identyfikowane przez organizację SEFA (stowarzyszenie ds. wyposażenia i mebli laboratoryjnych) oraz PSI (Professional Services Industries), pod warunkiem, że zostaną z nich oczyszczone w ciągu 24 godzin.

  • Właściwości przeciwdrobnoustrojowe

Płyty Trespa® TopLabPLUS® wykazują właściwości antybakteryjne bez stosowania dodatków przeciwdrobnoustrojowych. Niezależny test przeprowadzony przez brytyjski instytut mikrobiologiczny Industrial Microbiological Services Ltd (IMSL) wykazał praktycznie całkowitą eliminację niektórych bakterii po 24 godzinach.

  • Długa żywotność

Trespa® TopLabPLUS® są niezwykle uniwersalnym materiałem cechującym się niesamowicie trwałą powierzchnią. Zaprojektowany tak, aby był odporny na wilgoć i zarysowania, produkt ten zachowuje swój estetyczny wygląd przez cały okres swojej żywotności. Oto dlaczego płyty Trespa® TopLabPLUS® używane są  w konstrukcji powierzchni roboczych, półek i szafek w laboratoriach na całym świecie.

 
Atesty i certyfikaty dostępne na zapytanie.
Cena oraz szczegóły techniczne dostępne na zapytanie.

Strona producenta: www.trespa.com

W ofercie posiadamy również blaty TRESPA ATHLON - szczegóły techniczne dostępne na zapytanie
 

Pliki

Pobierz
Trespa TopLab Plus & TopLab Plus Align Pobierz

Wyślij zapytanie

Ta strona używa reCAPTCHA Google. Obowiązuje Polityka Prywatności i Regulamin Google.

newsletterDescription

Zobacz, jak przetwarzamy dane osobowe więcej