Szafa bezpieczna CHEMISAFE 60A+B Basic W (Woodline)

SKU:CS100W
DOSTĘPNE
Bezpieczne przechowywanie substancji niebezpiecznych zgodnie z normą EN 61010-1, EN16121 i CEI 66-5.
Kolor SZARY RAL7035.

Konstrukcja jest wykonana z odpornego na wodę aglomeratu powleczonego ognioodpornym plastikiem F1. Zastosowano laminat HPL z zaokrąglonymi brzegami. Możliwy demontaż szafy; metalowa płyta bazowa posiada nóżki umożliwiające wypoziomowanie.

Szafa podblatowa, dwudrzwiowa. Drzwi są wyposażone w blokadę zamykającą i zamek na klucz. Maksymalny kąt rozwarcia drzwi wynosi 110°, dzięki czemu można wyjąć wewnętrzne półki bez ich pochylania. Wielojęzyczne oznaczenia ostrzegawcze sygnalizują obecność produktów niebezpiecznych i toksycznych, przy czym szczególnie podkreślono obecność niektórych substancji oraz zalecenia dotyczące przechowywania materiałów. Wyposażone w plastikowe półki w formie tacek i centralną ściankę działową.

Waga: 73kg
Wymiary zew.: 1120 x 500 x 640mm + 60 (podstawa)
Wymiary wew.: 1070 x 480 x 580mm

  • 2x wyjmowane szuflady z tacą retencyjną wykonane z PP w formie korytka (grubość 10/10 mm), wykonana z PP w każdej komorze. Półki chronią przed rozprzestrzenieniem się rozlanej substancji w razie uszkodzenia pojemnika lub rozlania się zawartości wskutek rozszerzania. Regulacja wysokości. Wymiary: 480 x 380 x 40mm.
  • Szafa dwudrzwiowa
  • Uchwyty z zamkami

AKCESORIA OPCJONALNE:


OPCJE WENTYLACJI:Strona producenta: www.chemisafe.it


Pliki

Wyślij zapytanie

Ta strona używa reCAPTCHA Google. Obowiązuje Polityka Prywatności i Regulamin Google.

newsletterDescription

Zobacz, jak przetwarzamy dane osobowe więcej